Piece Rational

Rational tworzy rozwiązania łączące w sobie prostotę i wydajność.

Naprawa pieców gastronomicznych – Rational Warszawa

 

Piec Rational to rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wydajność urządzenia oraz prosty sposób obsługi. Producenci skoncentrowali się na potrzebach kucharzy i dostarczyli dla nich piec konwekcyjno parowy Rational, który zadba o najwyższą jakość potraw.

Rational Self Cooking Center

Piece Rational

Dzięki piecom Rational możesz gotować, dusić, piec czy blanszować na niewielkiej przestrzeni. Parametry urządzenia takie jak wielkość, wyposażenie czy moc dobierana jest do potrzeb klienta.

Proponowane przez nas rozwiązanie oszczędzi czas, zagwarantuje stałą jakość potraw oraz umożliwi przyrządzanie wielu potraw w tym samym czasie. Piece Rational są proste w obsłudze i nie wymagają nadzoru. Ich kolejnym atutem jest to, że potrafią rozpoznać warunki oraz dostosować do nich odpowiedni sposób przygotowania potrawy. Urządzenie uczy się zwyczajów kucharzy oraz komunikuje się z nimi, co skraca oraz upraszcza proces przygotowania posiłków.

Rational CombiMaster Plus

Wszystkie urządzenia są dostępne zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej (obie wersje są dla danego typu identyczne pod względem wymiarów, wyposażenia i mocy). Oferowane są także liczne wersje specjalne, umożliwiające dostosowanie się do specyficznych warunków, panujących w kuchni.

Szczegółową ofertę produktową znajdą Państwo na stronie:

https://www.rational-online.com/pl_pl/products/

 


 

Rational CombiMaster Plus

Piece Rational iCombi Classic oraz CombiMaster® Plus

Piec Rational iCombi Classic oraz CombiMaster Plus charakteryzuje się wysoką precyzją i regulacją temperatury, przepływu powietrza oraz wilgotności. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują klasycznego pieca konwekcyjno – parowego. Mówiąc o jego zaletach, należy również wspomnieć o wysokiej wydajności oraz bardzo prostej obsłudze.

Rational SelfCookingCenter

Piece Rational oferują potencjał, który podnosi codzienną pracę w kuchni na bezkonkurencyjny poziom. Dzięki temu unika się stosowania dużego odsetka energii, wody i chemii czyszczącej, nie trzeba też wykonywać szeregu czasochłonnych prac.

https://www.rational-online.com/pl_pl/products/