Piece Rational

Rational tworzy rozwiązania łączące w sobie prostotę i wydajność.

Odkąd 40 lat temu firma Rational wynalazła piec konwekcyjno-parowy, kieruje nimi ambicja dawania kucharzom do rąk najlepszego na świecie urządzenia do termicznego przyrządzania potraw. Rational tworzy rozwiązania łączące w sobie prostotę i wydajność, wspomagającą kreatywność i różnorodność oraz gwarantującą stałą jakość potraw.

Rational Self Cooking Center

Piece Rational SelfCookingCenter®

Czy produkujesz trzydzieści czy kilka tysięcy posiłków – oferujemy Piece Rational SelfCookingCenter® whitefficiency® w wielkości pasującej do każdego zapotrzebowania.

Rynienka na skropliny w drzwiczkach Ciągłe opróżnianie wbudowanej w drzwiczki rynienki na skropliny, także przy otwartych drzwiczkach, skutecznie zapobiega tworzeniu się na podłodze kałuż wody.

Rational CombiMaster Plus

Wszystkie urządzenia są dostępne zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej (obie wersje są dla danego typu identyczne pod względem wymiarów, wyposażenia i mocy). Oferowane są także liczne wersje specjalne, umożliwiające dostosowanie się do specyficznych warunków, panujących w kuchni.

Obok SelfCookingCenter® whitefficiency® oferujemy nowy CombiMaster® Plus w 12 wersjach.

Broszura Rational SelfCookingCenter
 


 

Rational CombiMaster Plus

Piece Rational CombiMaster® Plus

Czy przygotowujesz trzydzieści, czy kilka tysięcy posiłków – oferujemy Piece Rational CombiMaster® Plus w wielkości pasującej do każdego zapotrzebowania. Wszystkie urządzenia są dostępne zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej (obie wersje są dla danego typu identyczne pod względem wymiarów, wyposażenia i mocy). Oferowane są także liczne wersje specjalne – okrętowa, więzienna i z wbudowanym odpływem tłuszczu – umożliwiające dostosowanie się do specyficznych warunków, panujących w kuchni.

Rational SelfCookingCenter

Obok CombiMaster® Plus polecamy nowy SelfCookingCenter® whitefficiency® w 12 wersjach. Jedynie Piece Rational SelfCookingCenter®, wyposażone w Efficient LevelControl®, SelfCookingControl® i CareControl, oferują potencjał, który podnosi codzienną pracę w kuchni na bezkonkurencyjny poziom. Dzięki temu unika się stosowania dużego odsetka energii, wody i chemii czyszczącej, nie trzeba też wykonywać szeregu czasochłonnych prac.

Broszura Rational CombiMaster Plus