Serwis Rational

Serwis Rational Warszawa

Wykwalifikowany personel, szybka pomoc techniczna …
Przeglądy serwisowe Rational

Priorytetem w naszej firmie jest wykwalifikowany zespół specjalistów, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi technicy posiadają doświadczenie Rational Service Partner i cały czas szkolą się, aby zapewnić niezawodną pracę pieców gastronomicznych oraz ograniczyć czas przestoju urządzeń po ewentualnej awarii.

24 godzinny czas reakcji i 96% napraw za PIERWSZYM przyjazdem serwisu !!!

Jesteśmy kompetentnym partnerem oferującym serwis pieców Rational na terenie województwa mazowieckiego, w tym Warszawa i okolice.


Serwis urządzeń pieców Rational Warszawa

Zakres czynności
Jako partner Rational świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy oryginalne części zamienne, co gwarantuje długotrwałość przeprowadzonych napraw oraz ograniczenie kosztów w okresie długoterminowym. Gwarantujemy pomoc naszych specjalistów w ciągu 24 h od zgłoszenia problemu. Serwis pieców Rational świadczymy na terenie województwa mazowieckiego, w tym Warszawy i okolic.

Bardzo istotne jest dla nas skrócenie czasu reakcji po zgłoszeniu usterki, tak abyś mógł jak najszybciej korzystać ze sprawnego urządzenia. Uważamy, że podstawą do utrzymania pieców gastronomicznych w idealnym stanie jest przeprowadzanie okresowych przeglądów. Świadczymy przeglądy pieców Rational i zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich filtrów oraz ich eksploatacji. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu obsługi urządzeń. Serwis pieców Rational realizujemy w Warszawie oraz całym województwie mazowieckim. Nasi technicy usuwają ponad 99% usterek podczas pierwszej wizyty.